O nas

Szanowni Państwo,

        Stale rosnące ceny wody pitnej oraz koszty związane z odprowadzaniem ścieków zmuszają wielu ludzi do szukania tańszych rozwiązań, które gwarantują oszczędność wody i pieniędzy oraz wspierają dbałość o środowisko. Wychodząc naprzeciw takim potrzebom przygotowaliśmy dla Państwa ofertę zawierającą szereg rozwiązań dla użytkowania wody deszczowej oraz szybkie i eklogiczne pozbycie się ścieków bytowych. Szeroka gama produktów oraz indywidualne podejście do każdego klienta umożliwia dobór odpowiedniego systemu.

Jesteśmy gotowi sprostać najtrudniejszym wyzwaniom najbardziej wymagających klientów!

        Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży zbiorników, akcesoriów do przydomowych oczyszczalni ścieków oraz systemów do magazynowania wody deszczowej. Jesteśmy jedną z niewielu firm na rynku polskim skupiającą w swojej ofercie produkty liderów rynku z branży oczyszczania ścieków i zagospodarowania wód opadowych. Posiadamy stałych partnerów niemieckich potentatów w branży przydomowych oczyszczalni ścieków oraz systemów magazynowania wody deszczowej. Towary dostępne w ofercie produkowane są w Niemczech, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania, potwierdzoną atestem Instytutu Badawczego Gospodarki Ściekowej PIA - Prüfinstitut für Abwassertechnik GmbH w Aachen.

Jeśli nadal zastanawiasz się nad wyborem dostawcy szczelnego zbiornika lub przydomowej oczyszczalni ścieków, pamiętaj że u nas cena idzie w parze z jakością. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku i zawsze jesteś mile widziany w naszych skromnych progach... Przyjdź i przekonaj się sam! Nasi specjaliści posiadą konieczną wiedzę i doświadczenie, aby pomóc Państwu w doborze odpowiedniego systemu i chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do zakupów.

 

Ostatnio oglądane artykuły