Ekologiczne biologiczne oczyszczalnie ścieków SBR

Jeżeli Twój budynek nie posiada przyłącza do miejskiej kanalizacji, wówczas najlepszym sposobem na usunięcie ścieków komunalnych są ekologiczne oczyszczalnie ścieków. To funkcjonalne urządzenia, które można umieścić w dowolnym miejscu.

Biologiczne oczyszczalnie ścieków SBR są produktem pro-ekologicznym

Oczyszczalnie biologiczne charakteryzują się wieloma zaletami taki jak: niezawodność, wydajność, łatwa obsługa oraz proekologiczny charakter. Charakterystyka ich działania jest bardzo prosta, ponieważ sprowadza się do współdziałania złoża biologicznego, osadu czynnego oraz układu napowietrzania. Ścieki bytowe oczyszczane są w dwóch fazach: tlenowej i beztlenowej co gwarantuje wysoką skuteczność oczyszczania. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo oczyszczalnie biologiczne typu SBR, które uznawane są za jedne z najnowocześniejszych urządzeń dostępnych na rynku. Gwarantują one wysoką efektywność pracy, a jednocześnie są odporne na uszkodzenia i działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Sprawdź nasze oczyszczalnie ekologiczne

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się ze specyfiką naszych produktów. Jesteśmy przekonani, że nasze ekologiczne biologiczne oczyszczalnie ścieków typu SBR będą skutecznym rozwiązaniem Waszego problemu, który jest związany z brakiem przyłącza do miejskiej kanalizacji.

 
Oczyszczalnia biologiczna SBR Racio Clair do...

Biologiczne oczyszczalnie ścieków są idealnym rozwiązaniem dla osób nie posiadających przyłącza do miejskiej kanalizacji.

8 500,00 PLN *

 
 

Ostatnio oglądane artykuły