Różnice w liniach produktów

Dobór adekwatnego do potrzeb zbiornika, jest kwestią problematyczną. Z tego względu, na potrzeby naszych Klientów, stworzyliśmy zestawienie ułatwiające podjęcie tej ważnej decyzji. Umożliwimy Państwu wybranie zbiornika w jak największym stopniu spełniającego Państwa oczekiwania.

Przedstawiona poniżej oferta zawiera opis proponowanych przez nas serii zbiorników- Oceanis, Atlantis oraz Smart.

Oceanis

Produkty z serii Oceanis łączą w sobie łatwość montażu, innowacyjność oraz przede wszystkim trwałość. Czyni to tą serię uniwersalną. Niska cena wraz z gwarancją niezawodności tworzą profesjonalny produkt przeznaczony do magazynowania i wykorzystywania wody deszczowej według uznania jego użytkowników. Dodatkowo, zbiorniki są wyposażone w specjalistyczne uchwyty, ułatwiające ich transport oraz montaż. Zbiorniki z serii Oceanis zostały objęte 25-letnią gwarancja materiałową.

Smart

Zbiorniki z serii Smart stanowią niekwestionowaną klasykę wśród zbiorników przeznaczonych do magazynowania wody deszczowej oraz szamb. Linia produktów Smart od przeszło 15 lat znakomicie sprawdza się na rynku. Dla swoich użytkowników oznacza 25-letnią gwarancję wysokiej jakości w zestawieniu z korzystną ceną. System do wykorzystywania wody deszczowej połączony z jednym z naszych zbiorników z serii Smart jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących oszczędzić zarówno czas jak i pieniądze.

Atlantis

Zbiorniki z serii Atlantis stanowią perełkę wśród europejskich osadników magazynujących wodę deszczową oraz szamba.  Są nowością na rynku polskim, mimo to cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród Klientów. Charakteryzuje je niezwykła wytrzymałość, uzyskana na skutek wykorzystania w ich konstrukcji wzmacniających żeber. Umożliwia to ich montaż nawet w glebie o wysokim poziomie wód gruntowych. O doskonałej jakości wykonania świadczy 50-letnia gwarancja materiałowa, którą producent opatrzył tę serię zbiorników. Produkt został wykonany zgodnie z normą DIN EN 12566-3 i jest w pełni poddawany recyklingowi. 

Ostatnio oglądane artykuły